SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Novako - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Novako a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete smažený sýr a hamburger. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Středisko sousedí s Klínovec.

Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 73%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Novako - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C