SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Jablonné nad Orlicí ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Jablonné nad Orlicí a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte horkou čokoládu a česnečku.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Zřícenina hradu Lanšperk? Určitě to stojí za to.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. 71% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C