SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Tesák

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Tesák. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete gulášek nebo párek v rohlíku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad Lukov? Určitě to stojí za to.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.12.

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C
Sobota
10.12.2022

°C
°C