SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kohútka - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kohútka je pro vás to pravé. Areál se nachází v Javorníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 5 vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší kulajdu nebo řízečky.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Frenštát pod Radhoštěm.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt.

Mrznou Vám uši? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C