Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.
Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 10 vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte kofolu či bramboračku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.
V okolí také najdete nejednu zajímavost. Za vidění stojí Památník obětem Krkonoš.Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 77%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.