SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 10 vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte kofolu či bramboračku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Za vidění stojí Památník obětem Krkonoš.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 77%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C