SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Na Čele - Ostravice - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Na Čele - Ostravice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte česnečku či kofolu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Beskyd. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 57%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Areál Na Čele - Ostravice ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C