SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Velká Úpa a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků a lano pro děti. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete řízečky a česnečku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 65%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Mrzí Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

Čtěte také: Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C