SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Šacberk se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Šacberk je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete řízečky nebo uzená cigára.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází ZOO Jihlava, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 53%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 7.12.

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C
Sobota
10.12.2022

°C
°C