SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Soláň - Karolínka se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. uzená cigára nebo uzená cigára.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Frenštát pod Radhoštěm, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 73% - to je náš verdikt.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 17.5.
Déšť
9°C
9°C
Úterý
18.5.2021
Polojasno
13°C
7°C
Středa
19.5.2021
Déšť
11°C
5°C
Čtvrtek
20.5.2021
Deštivo
14°C
8°C