SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Jak na mráz?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Neforemný tlustý svetr již dnes není nutností. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Dnes již není potřeba vozit sebou na hory kufry plné věcí na převlečení – dnešní oblečení nějaký ten pád do mokrého sněhu v pohodě vydrží bez promočení. Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Teploučké tříprstové rukavice jsou skvělá vychytávka kombinující výhody palčáků a běžných prstových rukavic. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. Materiál je vhodný pro celodenní nošení. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Používané materiály jsou velmi odolné. Sportovní oblečení lze prát v automatické pračce - při použití doporučených pracích prostředků a bez použití aviváže Pro sušení je možné použít i sušičku - většinou při nižších teplotách.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Elastický a vhodně vyprofilovaný chránič, který chrání páteř před úrazy, je také skvělá investice. Sledovat akční nabídky se rozhodně vyplatí - lze zde nakoupit i zboží nejvyšší kvality za rozumnou cenu.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C