SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kraličák - to pravé místo pro rekreaci

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit Ski areál Kraličák a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku poblíž města Králíky a je bohatě vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále můžete využít 8 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kulajdu nebo bramboráčky. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Dolní Morava - Sněžník.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 74%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Kraličák - areál příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C