SKIAREÁL NOVÁ LHOTA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Cotkytle - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Jablonné nad Orlicí ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Jablonné nad Orlicí a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Nové Hutě

Milujete snowboarding? Zkuste ski areál Nové Hutě!

Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Heroltice - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Heroltice!

Areál Předklášteří ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Předklášteří a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kohútka - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kohútka je pro vás to pravé.

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Ski areál Tesák

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Tesák.

Šachty Vysoké nad Jizerou - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní zpravodajství

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Testují rolby. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Novako - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Novako a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Teplota venku klesá. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Kraličák - to pravé místo pro rekreaci

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit Kraličák a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Karlova Studánka

Lyžujete rádi? Zkuste středisko Karlova Studánka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Radvanice

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Radvanice a užijte si zimní radovánky naplno!

Jak na mráz?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců.

Do ski areálu Soláň - Karolínka se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno!

Paseky nad Jizerou - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Paseky nad Jizerou!

Do ski areálu Šacberk se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Šacberk je pro vás to pravé.

Velká Úpa - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Velká Úpa a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Nutrie se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Nutrie!

Na Čele - Ostravice - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Na Čele - Ostravice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Alšovka Měděnec - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navšivte s rodinou středisko Alšovka Měděnec.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 22.3.
částečně oblačno
12°C
7°C
Čtvrtek
23.3.2023
zataženo
13°C
9°C
Pátek
24.3.2023
déšť
15°C
7°C
Sobota
25.3.2023
pěkně
12°C
5°C